טלפון: 054-2020170 | דוא"ל: shalev@homeonet.net

טיפול בכאבי מחזור

נשים רבות, צעירות ומבוגרות, סובלות מדי פעם מאי נוחות בזמן הווסת. יחד עם זאת, ישנן נשים ונערות רבות שסובלות בכל ווסת מכאבים מתישים, המונעים מהן לבצע מטלות שגרתיות. כאבים ותופעות כאלו יכולים אף לגרום לחוסר תפקוד מוחלט ולאלץ את האישה לשהות במיטה כל עוד הדימום נמשך. במקרים אלו, מומלץ מאוד לטפל בהומיאופתיה קלאסית.

חלק מהסימפטומים הנפוצים המוכרים ככאבי מחזור כוללים: התכווצויות בבטן, כאבי גב תחתון, כאבי רגליים, תחושת כבדות בבטן ובאגן, מעי רגיז, שלשולים, עצירות, זרימת ווסת כבדה, חום, כאבי ראש, סחרחורות, בחילות, הקאות, הטלת שתן תכופה, חולשה, עלפון, דיכאון ומתח נפשי. תופעות כאלה יכולות ממש להרוס כמה ימים בכל חודש!

הטיפול הרגיל עבור הכאבים ושאר התופעות כולל משככי כאבים כגון אספירין ותרופות דומות. אך למעשה לא ניתן לפתור את הבעיה באמצעות תרופות אלו, אלא רק לדכא את הסימפטומים באופן זמני.

בניגוד לתרופות אשר רק מדכאות את הסימפטומים, טיפול בהומאופתיה קלאסית יכול להיות תחליף יעיל, להביא לשינוי עמוק ולריפוי אמיתי. טיפולים אלה השיגו שיעורי הצלחה גבוהים, גם במקרים של נשים ונערות שסבלו במשך שנים מכאבי מחזור.

כאבי המחזור משתנים מאישה לאישה, באופי הכאב, במיקום הכאב, בזמן הופעת הכאב, בעוצמת הכאב, בדברים המקלים או המחמירים את הכאב, ועוד ועוד. התאמת תרופה הומיאופתית למטופלת נעשית בצורה אינדיבידואלית ומדויקת על סמך התופעות הפיזיות והמאפיינים הרגשיים הייחודיים לה. במקום להשתמש בטיפול מגושם המדכא את הסימפטומים, ההומיאופת בוחר תרופה הומיאופתית ספציפית וממקד את הטיפול רק לסימפטומים שהגוף מציג. בצורה כזו נמנעות תופעות לוואי.

הומאופתיה קלאסית מתאימה לטיפול בנערות כמו גם בנשים בוגרות. ככל שהנערה תקבל טיפול הומאופתי בגיל צעיר יותר, כך היא תגיע לאיזון הורמונלי מוקדם יותר, ותמנע מעצמה תופעות שונות בעתיד.

יש נשים שאומרות «גם לאמא שלי ולסבתא שלי היו כאבי מחזור». בעניין זה חשוב מאוד לדעת כמה דברים:

1. ההקלה בכאבים אינה תלויה בגורם התורשתי ויעילה מאוד גם במקרים כאלו.

2. לאחר טיפול הומאופתי הגוף מגיע לאיזון הורמונלי עמוק וכך ניתן לשים קץ לתופעה ולמנוע כאבים מהדור הבא!

התרופות ההומאופתיות הן טבעיות ומטרתן לגרות את כוחות הריפוי של הגוף להביא לאיזון כללי של רמות ההורמונים. ברגע שההקלה בכאבים מושגת על ידי הגוף עצמו, ולא מתוך השפעה חיצונית, השינוי הוא עמוק וקבוע.

Закрыть меню