טלפון: 054-2020170 | דוא"ל: shalev@homeonet.net

טיפול בדלקות גרון חוזרות

גיא הוא ילד בן 8 אשר הגיע לטיפול בגלל דלקות גרון חוזרות. מאז היותו תינוק סבל גיא בכל חורף מדלקות גרון חוזרות ונישנות, אשר היו מלוות בחום גבוה מאוד, ואשר בעקבותן קיבל טיפול אנטיביוטי שוב ושוב. גיא הגיע למצב שבחורף האחרון כבר המליצו על זריקת אנטיביוטיקה.

במהלך הפגישה עם גיא ואימו, גיליתי ילד מקסים, קצת ביישן אך גם חברותי ומצחיקן. מלבד דלקות הגרון החוזרות, הוא גם סובל מפחדים שונים כגון: פחד גבהים, פחד להיות לבד, פחד מהחושך,פחד מגנבים, ומחלומות מפחידים בלילה. הפחדים גרמו לגיא להמנע מפעולות יומיומיות והסיוטים הדירו שינה מעיניו.

גיא קיבל תרופה הומאופתית אשר הותאמה לו באופן אישי, לפי מצבו הפיזי והנפשי.

חודש לאחר התרופה ההומאופתית: לא היו דלקות גרון, השינה הייתה הרבה יותר רגועה והחלומות המפחידים פסקו. גם בשאר הפחדים הייתה הטבה משמעותית וגיא אפילו לא זכר להגיד לי ממה הוא מפחד.

במקרה של גיא אפשר היה לראות את התחזקות המערכת החיסונית בבירור. חודש וחצי לאחר התרופה ההומאופתית החלה דלקת גרון. אך שלא כמו בעבר, הדלקת לא הייתה חמורה וההחלמה הייתה קלה וקצרה. מערכת החיסון הצליחה להדוף את החיידק בקלות ללא התערבות חיצונית.

מאז ועד היום החלומות והפחדים לא חזרו, וחורף קר עבר ללא אף דלקת גרון. כמו בכל טיפול הומאופתי, השינוי חל בכל הרבדים, כך שלא רק הדלקות פסקו אלא גם הפחדים והחלומות נעלמו. הטיפול הביא לריפוי עמוק וכל זאת ללא תופעות לוואי וללא תלות בתרופות.

דלקת גרון הינה מחלה שכיחה ביותר, המאופיינת בכאבי גרון, אודם, נפיחות, מוגלה, חום, שיעול וכו’. קיימים שני גורמים עיקריים לדלקת גרון: דלקת גרון חיידקית, הנגרמת בדר»כ בעקבות חיידק הסטרפטוקוק, ודלקת גרון נגיפית, אשר יכולה להיגרם על ידי וירוסים שונים.

הטיפול הקונבנציונאלי עבור דלקת גרון חיידקית הינו אנטיביוטיקה, במטרה למגר את החיידק. ועבור דלקת גרון נגיפית ניתנות רק תרופות להקלה בסימפטומים מהם סובל החולה.

כאשר אדם, ילד או מבוגר, סובל מדלקות גרון חוזרות ונשנות, זהו סימן לחולשה חיסונית ולחוסר יכולת של הגוף להדוף את גורם המחלה. יתרה מזאת, כאשר המטופל מקבל אנטיביוטיקה שוב ושוב, מערכת החיסון נפגעת ונחלשת עוד יותר, כך שהסיכוי של אותו אדם להתגבר על הדלקת הבאה רק הולך וקטן.

הטיפול ההומאופתי במקרה של דלקות חוזרות, מחזק את מערכת החיסון ומטפל בשורש הבעיה כך שהריפוי הוא קבוע ושורשי. התרופות ההומאופתיות הן טיבעיות ואינן גורמות לתופעות לוואי או לתלות בתרופות. לכל מטופל מותאמת תרופה הומאופתית בצורה אישית ומדוייקת, על סמך הבעיות הפיזיות שלו ותכונות האופי שלו. הריפוי המתקבל הוא גם ברמה הפיזית וגם ברמה הרגשית והמנטלית.

Закрыть меню